تماس با ما
bar

تماس با ما

برای برقراری ارتباط و ارسال نظرات و دیدگاه‌های ارزشمند خود می توانید با ما با نشانی info@parvaneha.com مکاتبه کنید. همچنین می‌توانید پیشنهاد‌ها و نظرات ارزشمند خود را از طریق فرم تماس پایگاه تکمیل نمایید.


همکاری با پروانه‌ها

برای همکاری با پروانه‌ها می‌توانید از روش های مختلفی استفاده کنید. هر شیوه، ابزار یا فعالیتی که به استفاده مفیدتر معلولان از اینترنت و وب بیانجامد همکاری محسوب می‌شود. چند پیشنهاد اولیه برای آغاز همکاری به شرح زیر معرفی می‌شوند:

  • خبر و لینک دایمی پایگاه پروانه‌ها را در پایگاه‌ها و وبلاگ‌های خود قرار دهید. برای اینکار می توانید از تصاویر زیر استفاده کنید:

15075

  

145x145

  

150x150

  

دریافت فایل فتوشاپ برای طراحی لوگوی مناسب

 

  • موسساتی که در زمینه طراحی وب و ارایه خدمات اینترنتی فعالیت می‌کنند را به ارایه خدمات رایگان به معلولان و موسسات خیریه ترغیب کنید. این فعالیت می‌تواند محدوده وسیعی از تهیه میزبان وب مناسب برای پایگاه‌های موسسات خیریه تا ارایه کارت‌های اینترنتی رایگان یا تخفیف دار برای معلولان را دربر گیرد.

 

  • درباره هر نوع مسوولیتی که می‌توانید انجام دهید و هر نوع فعالیتی که می‌توانید انجام دهید، اطلاع‌رسانی کنید. مثلا اگر قادرید فضایی برای آموزش و گردهمایی فراهم کنید، یا طراحی وب انجام دهید یا در موسسات مختلف به تبلیغ پروانه‌ها بپردازید، به ما اطلاع دهید تا در سایت پروانه‌ها منعکس شود. توجه داشته باشید که این نوع خدمات می توانند به صورت کاملا رایگان یا با تخفیف بالا ارایه شوند.

bar
bar   bar