تماس با ما
bar

تماس با ما

برای برقراری ارتباط و ارسال نظرات و ديدگاه‌های ارزشمند خود می توانيد با ما با نشانی info@parvaneha.com مکاتبه کنيد. همچنين می‌توانيد پيشنهاد‌ها و نظرات ارزشمند خود را از طريق فرم تماس پايگاه تکميل نماييد.


همکاری با پروانه‌ها

برای همکاری با پروانه‌ها می‌توانيد از روش های مختلفی استفاده کنيد. هر شيوه، ابزار يا فعاليتی که به استفاده مفيدتر معلولان از اينترنت و وب بيانجامد همکاری محسوب می‌شود. چند پيشنهاد اوليه برای آغاز همکاری به شرح زير معرفی می‌شوند:

  • خبر و لينک دايمی پايگاه پروانه‌ها را در پايگاه‌ها و وبلاگ‌های خود قرار دهيد. برای اينکار می توانيد از تصاوير زير استفاده کنيد:

15075

  

145x145

  

150x150

  

دريافت فايل فتوشاپ برای طراحی لوگوی مناسب

 

  • موسساتی که در زمينه طراحی وب و ارايه خدمات اينترنتی فعاليت می‌کنند را به ارايه خدمات رايگان به معلولان و موسسات خيريه ترغيب کنيد. اين فعاليت می‌تواند محدوده وسيعی از تهيه ميزبان وب مناسب برای پايگاه‌های موسسات خيريه تا ارايه کارت‌های اينترنتی رايگان يا تخفيف دار برای معلولان را دربر گيرد.

 

  • درباره هر نوع مسووليتی که می‌توانيد انجام دهيد و هر نوع فعاليتی که می‌توانيد انجام دهيد، اطلاع‌رسانی کنيد. مثلا اگر قادريد فضايی برای آموزش و گردهمايی فراهم کنيد، يا طراحی وب انجام دهيد يا در موسسات مختلف به تبليغ پروانه‌ها بپردازيد، به ما اطلاع دهيد تا در سايت پروانه‌ها منعکس شود. توجه داشته باشيد که اين نوع خدمات می توانند به صورت کاملا رايگان يا با تخفيف بالا ارايه شوند.

bar
bar   bar